KristiRadim

More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 09, 2012!

O mně

Jmenuji se Kristýna Malinowská (roz. Foltýnová). Jsem absolventkou bakalářského oboru „Nutriční terapeut“ ukončeného v roce 2012 a dále navazujícího magisterského oboru „Nutriční specialista“ z roku 2014 na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Vlastním „Osvědčení o výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru Nutriční terapeut“ vydané Ministerstvem zdravotnictví ČR. Mimo jiné jsem také členkou Společnosti pro výživu, což je organizace sdružující lékaře a zdravotníky ze všech oborů lidské výživy.

image-1

Mnoho zkušeností jsem nasbírala v Poradně výživy pro děti v Brně, kde jsem dobrovolně docházela za dětskými klienty v průběhu magisterského studia. V rámci dobrovolné činnosti jsem také spolupřednášela o správné výživě pro občany s tělesným postižením. V průběhu studia jsem absolvovala praxe v nemocnicích, nutričních poradnách a dalších sociálních a zdravotnických zařízeních (např. Fakultní nemocnice Bohunice, Masarykův onkologický ústav v Brně, Poradna pro zdravou výživu a odvykání kouření MOÚ, Diabetologická ambulance v Nemocnici Milosrdných Bratří aj.).

Výživa a vše s ní spojené mne velmi zajímá a ráda bych se s Vámi o nasbírané zkušenosti podělila. Poradenskou a lektorskou činnost provozuji v Kopřivnici a okolí.

Ve svém volném čase se dále vzdělávám, převážně četbou české a zahraniční literatury. Dále se věnuji rozmanitým ručním pracem a také ráda podnikám s manželem výlety do přírody.

Publikační činnost

FOLTÝNOVÁ, K. Všeho moc škodí aneb nadměrný přívod jódu [online]. [cit. 20. února 2014]. Dostupné na www: http://www.viscojis.cz/vyziva/zakladniziviny/593-veho-moc-kodi-aneb-nadmrny-pivod-jodu

MALINOWSKÁ, K. Má jeden šálek kávy před spánkem vliv na jeho kvalitu? Výživa a potraviny: časopis Společnosti pro výživu. Praha: Společnost pro výživu, 2015, 70(3). ISSN 1211-846x.

Facebook

Přidejte se i Vy a staňte se fanouškem mých facebookových stránek. Průběžně zde naleznete články, užitečné recepty, odkazy a zajímavosti ze světa výživy.

Těším se na Vás

Partneři