KristiRadim

More Website Templates @ TemplateMonster.com - January 09, 2012!

Jak probíhají konzultace?

Vstupní konzultace (60 minut)

Na vstupní konzultaci je nutné se vždy předem telefonicky či prostřednictvím e-mailu objednat. Proběhne podrobné převážení přístrojem TANITA BC 1000 a proměření klienta. Dále vyplníme společně podrobný dotazník zjišťující dosavadní stravovací zvyklosti a návyky. Vysvětlíme si, jak správně zapisovat jídelníčky pro případné vyhodnocení. Prosím přineste si napsaný seznam užívaných léků a doplňků stravy. Z konzultace si odnesete vytištěný papír s naměřenými daty.

Další konzultace (45 - 60 minut)

Každá následná konzultace bude sledovat cíle a změny, které si budeme spolu stanovovat na základě Vašich požadavků a potíží. Samozřejmostí konzultace je také převážení a sledování změn prostřednictvím analýzy. Opět si budete moct odnést papír s graficky znázorněnými daty.

Balíček vzdělávacích konzultací (10 x 60 minut)

V případě, že byste se o výživě chtěli dozvědět více, prodiskutovat své názory či problémy ve stravování, dozvědět se řadu nových informací o vyváženém stravování, balíček vzdělávacích konzultací je přesně pro Vás. V rámci deseti sezení spolu probereme témata z oblasti metabolismu hlavních živin, tj. sacharidů, tuků, bílkovin a dalších složek potravin (např. vláknina, sůl, éčka). Dále se zaměříme na stravování u pohybové aktivity. Popovídáme si o značení potravin, hladovění či detoxikaci. Témata se mohou dle Vašeho zájmu a potřeby po domluvě mírně změnit.

Výhody

  • informace nemusíte objevovat sami
  • zorientování se v záplavě informací a názorů o stravování
  • náhled do fungování našeho organismu
  • orientace ve výběru potravin

Facebook

Přidejte se i Vy a staňte se fanouškem mých facebookových stránek. Průběžně zde naleznete články, užitečné recepty, odkazy a zajímavosti ze světa výživy.

Těším se na Vás

Partneři